Serwis zasilania awaryjnego UPS

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem przeprowadza kompleksowe przeglądy konserwacyjne, naprawy płyt elektroniki, wymiany wentylatorów i uszkodzonych baterii.

Czym jest przegląd konserwacyjny ?

Przegląd techniczny konserwacyjny służy do sprawdzenia stanu zasilacza UPS oraz jego przetestowania w sposób kontrolowany. Poprawa niezawodności zasilacza UPS występuje tylko wtedy, gdy jest on odpowiednio konserwowany. W przypadku zaniedbania i braku przeglądów można osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego. Na przykład zasilacz UPS ze zużytą baterią nie zapewni choćby minimalnego podtrzymania, a z braku konserwacji może nie spełniać swojej roli jaką jest podtrzymanie napięcia.

Co robimy ?

W ramach naszych prac związanych z zasilaczami awaryjnymi różnych marek wykonujemy przeglądy, naprawy, pomiary, wymiany oraz dobór baterii, sporządzamy protokoły techniczne oraz szczegółowe diagnostyki. Po zapoznaniu się z modelem urządzenia jesteśmy wstanie naprawić zasilacz o każdej mocy od małego UPS-a do zasilacza o bardzo dużej mocy montowanego w specjalnie przygotowanych szafach.

Jakie modele UPS serwisujemy ?

Wieloletnie doświadczenie w naprawach zasilaczy awaryjnych, szkolenia, uzyskane uprawnienia, pozwalają nam na serwis zarówno tych mniejszych (do 5kVA) jak i większych zasilaczy awaryjnych (od 5 kVA do 200 kVA) każdego producenta.

Zakres przeglądu:

Poniżej przedstawiamy podstawowy zakres przy przeglądzie techniczno – konserwacyjnym, w przypadku urządzeń większych pod względem mocy zakres przeglądu jest dostosowany pod parametry UPS, które są ustalane podczas oferty.

Jak przebiega współpraca ?

  • Rozmowa z klientem.
  • Wycena usługi przeglądu technicznego zasilacza.
  • Przegląd techniczny zasilacza awaryjnego.
  • Ewentualna dalsza wycena naprawy zasilacza na podstawie przeglądu.
  • Serwis urządzenia na podstawie wyceny.
  • Rozliczenie serwisu i wystawienie protokołu serwisowego.

Jak się skontaktować?

W celu przedstawienia oferty na przegląd techniczny – konserwacyjny, serwis lub wymianę baterii w Państwa zasilaczu, zapraszamy do kontaktu zarówno poprzez formularz kontaktwy lub drogą telefoniczną.

Telefon: 690-526-906

E-mail: serwis@energy-lab.com.pl