ul. Zwrotnicza 16

61-482 Poznań

Telefon

502-599-134

E-mail

serwis@energy-lab.com.pl

Naprawa ETA Poznań

Serwis zasilaczy awaryjnych UPS marki ETA

Przeprowadzamy kompleksowe przeglądy konserwacyjne zasilaczy ETA, naprawy płyt elektroniki, wymiany wentylatorów i uszkodzonych baterii w zasilaczach marki ETA.

Jak przebiega przegląd techniczny ?

Przegląd techniczny konserwacyjny zasilacza ETA służy do sprawdzenia stanu zasilacza UPS oraz jego przetestowania w sposób kontrolowany. Zasilacz UPS ETA ze zużytą baterią nie zapewni choćby minimalnego podtrzymania, a z braku konserwacji może nie spełniać swojej roli jaką jest podtrzymanie napięcia.

Jakie moce UPS ETA serwisujemy ?

Wieloletnie doświadczenie w naprawach zasilaczy awaryjnych eta, szkolenia, uzyskane uprawnienia, pozwalają nam na serwis zarówno tych mniejszych (do 5kVA) jak i większych zasilaczy awaryjnych (od 5 kVA do 200 kVA).

Zakres przeglądu zasilacza ETA:

Poniżej przedstawiamy podstawowy zakres przy przeglądzie techniczno – konserwacyjnym zasilaczy marki ETA, w przypadku urządzeń większych pod względem mocy zakres przeglądu jest dostosowany pod parametry UPS, które są ustalane podczas oferty.

Jak przebiega współpraca ?

  • Rozmowa z klientem.
  • Wycena usługi przeglądu technicznego zasilacza.
  • Przegląd techniczny zasilacza awaryjnego.
  • Ewentualna dalsza wycena naprawy zasilacza na podstawie przeglądu.
  • Serwis urządzenia na podstawie wyceny.
  • Rozliczenie serwisu i wystawienie protokołu serwisowego.

Jak się skontaktować?

W celu przedstawienia oferty na przegląd techniczny – konserwacyjny, serwis lub wymianę baterii w Państwa zasilaczu, zapraszamy do kontaktu zarówno poprzez formularz kontaktwy lub drogą telefoniczną.

Telefon: 502 – 599 -134

E-mail: serwis@energy-lab.com.pl