ul. Zwrotnicza 16

61-482 Poznań

Telefon

502-599-134

E-mail

serwis@energy-lab.com.pl

Serwis zasilaczy awaryjnych

Jakie usługi możesz nam zlecić ?

W zależności od potrzeb i budżetu, jesteśmy w stanie wykonać instalację elektryczną, montaż ups, wymiana materiałów eksploatacyjnych, po demontaż i utylizację uszkodzonych akumulatorów.

Przegląd techniczny

Przegląd techniczny jest wykonywany przez profesjonalny serwis i służy do sprawdzenia stanu zasilacza UPS oraz jego przetestowania w sposób kontrolowany.

Serwis UPS

Serwisujemy sprzęt różnych producentów i zawsze dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonanych usług oraz dostępność części zamiennych wyłącznie renomowanych producentów.

Wymiana akumulatorów

Przed dokonaniem usługi wymiany baterii w zasilaczu awaryjnym, sporządzamy protokół z pomiarów baterii. Przy wymianie stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone marki baterii.

Sprzedaż UPS

Przygotujemy odpowiednio skrojoną ofertę na nowy zasilacz ups, przystosowany do Państwa wymagań. Podtrzymujący przez bardzo długi czas zasilanie w przypadku awarii.

Instalacja UPS

Po zakupie instalujemy zasilacz w umówionym miejscu i terminie. Podłączamy urządzenie pod konkretne warunki techniczne panujące u klienta.

Urządzenie zastępcze

Istnieje możliwość wypożyczenia UPS czy to na czas naprawy, bądź jako osobnej usługi. Posiadamy bardzo szeroki wybór UPS w zależności od potrzebnej mocy i czasu podtrzymania.

Jak wygląda proces serwisu ?

Kilka podstawowych informacji w jaki sposób nasza firma podchodzi do klienta od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

1

Rozmowa z klientem

Rozmowa opiera się na wstępnym oszacowaniu kosztów i opłacalności naprawy. Jeżeli jest zgoda to umawiamy się dogodny termin serwisu.

2

Serwis UPS i Agregatu

Przeprowadzamy uzgodniony serwis UPS lub agregatu prądotwórczego, spisując na końcu protokół z jego przeglądu, diagnostyki lub serwisu.

3

Rozliczenie klientów

Przesyłamy wszystkie dokumenty związane z serwisem. Klient otrzymuje fakturę z uzgodnionymi wcześniej warunkami płatności i gwarancji.